Nordcoop jest inwestorem i deweloperem mieszkań na osiedlach Chabrowym i Krokusowym w Gdańsku, domów o zabudowie szeregowej w Osadzie Kazimierza w Rumii oraz kompleksu ABC zlokalizowanego w Gdyni Dąbrowie.

Osiedle Chabrowe, Gdańsk Chełm, ul. Zb. Podleckiego/Hokejowa

Osiedle Chabrowe to nowoczesne i kameralne osiedle składające się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Architektura budynków znacznie się wyróżnia od pobliskich osiedli. Narożne duże okna, antresole, nowoczesna kolorystyka oraz wykończenie drewnopodobne nadają im nowoczesności i elegancji. Budynki są korzystnie ustawione względem stron świata, większość balkonów znajduje się od strony południowej.

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby nabywców, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy z nich znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, na ostatnich piętrach znajdują się mieszkania dwupoziomowe z antresolami dla ludzi preferujących nowoczesne rozwiązania. W budynkach można znaleźć mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 po 83 m2, w każdym z nich znajduje się 32 lokale mieszkalne. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach, dlatego każde mieszkanie jest bardzo ustawne i łatwe do aranżacji. Do każdego mieszkania na piętrze przynależą duże balkony nawet do 9 m2.

Na terenie osiedla znajdują się bezpłatne, ogólnodostępne miejsca postojowe, w pobliżu ścieżki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Profesjonalnie zaprojektowana zieleń wokół osiedla dodaje uroku kameralnemu wizerunkowi.

Osiedle Chabrowe prócz ciekawych rozwiązań mieszkań i nowoczesnej architektury wybudowane jest z wysokiej jakości materiałów.

Osiedle Krokusowe, Gdańsk Chełm, ul. Zb. Podleckiego/Hokejowa (Etap I – II)

Osiedle Krokusowe powstało w rejonie gdańskiego Chełmu. Osiedle składa się z pięciu budynków czterokondygnacyjnych (parter i trzy piętra) korzystnie usytuowanych względem stron świata. Znajduje się w nich ogółem 186 mieszkań jedno, dwu, trzypokojowych o zróżnicowanym metrażu od 30 do 65 m2. Do kilku lokali, usytuowanych na ostatnich kondygnacjach budynków, przynależy poddasze nieużytkowe. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowano je pod kątem możliwości urządzenia na nich przytulnych kącików wypoczynkowo-rekreacyjnych.

Mała architektura realizowana wokół pięciu budynków to przede wszystkim ok. 180 miejsc parkingowych, plac zabaw dla dzieci, małe kąciki rekreacyjne oraz ścieżki spacerowe. Oprócz licznych zewnętrznych miejsc postojowych przewidziano także indywidualne garaże, zlokalizowane w przyziemiu budynków.

Osiedle Krokusowe położone jest w Gdańsku przy ul. Hokejowej. Osiedle dobrze skomunikowane, szybki dojazd do centrum Gdańska (7 km) oraz do obwodnicy (5 km). Wyjątkowe usytuowanie inwestycji pozwala mieszkańcom cieszyć się widokiem rozległej przestrzeni na panoramę Gdańska oraz Zatokę. Dookoła osiedla dużo zieleni i pięknych miejsc na letnie spacery.

Osada Kazimierza, Rumia, ul. Kazimierska/Klonowa (Etap I – VI)

Osada Kazimierza to kameralny kompleks mieszkalny, składający się z kilku segmentów z domami jednorodzinnymi typu "szeregowiec" i "bliźniak" oraz dwóch domów wolnostojących. Łącznie znajdują się w nim 44 jednorodzinne domy o pow. od 162 do 194 m2. Domy posadowione są na działkach o zróżnicowanym metrażu od 180 do 460 m2. Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz podjazd, służący jako dodatkowe miejsce parkingowe.

Osiedle zlokalizowane jest w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej, na skraju centrum miasta, niedaleko od ważnych ciągów komunikacyjnych oraz sieci transportu publicznego. Wokół rozciągają sie liczne tereny zielone oraz niskie budownictwo jednorodzinne. W niedalekiej odległości usytuowana jest szkoła i przedszkole (ok. 800 metrów, a więc 10 minut pieszo), czy hala sportowa, do której można dojść w ciągu 12 minut.

Dojazd do dworca PKP czy centrum handlowego Portu Rumia to kwestia 5, 10 minut. Miłośników przyrody zainteresuje Trójmiejski Park Krajobrazowy, który zaczyna się kilka kilometrów dalej, z kolei do Rewy - w sam raz na letnią wycieczkę rowerem lub samochodem - jest tylko 11 kilometrów.

Warto zwrócić uwagę na korzystne usytuowanie względem stron świata oraz spokojne sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej, które pozytywnie wpływa na wysoką jakość życia mieszkańców.

Kompleks Abc, Gdynia Dąbrowa, ul. Lukrecjowa/Rdestowa

Kompleks ABC to pierwsza inwestycja dewelopera składająca się z trzech dużych budynków z lokalami o charakterze mieszkalno–handlowo–usługowym, zrealizowana ponad 10 lat temu. W kompleksie powstało łącznie 94 lokali, w tym lokale mieszkalne o metrażu od 29 do 113 m2 oraz lokale usługowe o metrażu od 15 do 85 m2.

Atutem oferty jest jej lokalizacja. Kompleks powstał w ciekawej i zielonej części Gdyni, posiadającej jednocześnie świetnie zorganizowany dostęp do komunikacji miejskiej oraz bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkola oraz dwie szkoły podstawowe (jedna z gimnazjum), szkoły językowe oraz inne centra aktywności wpływające na atrakcyjność okolicy.

Skontaktuj się z nami, na Twoje zapytanie odpowiemy w ciągu 3 godzin

Gotową ofertę otrzymasz w ciągu 1 dnia | +48 58 623 57 85 | sales@nordcoop.com
TOP