WIARYGODNOŚĆ

Chcemy być dla naszych klientów wiarygodnym partnerem. W celu poświadczenia naszego zaangażowania w profesjonalne podejście do tematów, które zlecają nam nasi klienci stale podnosimy swoje kompetencje.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Znajdujemy się w bezpośredniej bliskości gdyńskiego portu, co znacznie ułatwia nam organizację transportu drogą morską

WSZECHSTRONNOŚĆ

Nasza firma to część grupy Wandtke. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do kooperantów zdolnych wesprzeć nas w niemal każdej dziedzinie dotyczącej obróbki stali

SATYSFAKCJA

Nasze konstrukcje trafiają do firm z 39 krajów Europy, co stanowi 85% naszego kontynentu. Pragniemy, by praca, którą wykonujemy i usługi, które świadczymy były naszą chlubą i by nasi klienci i partnerzy biznesowi mogli być dumni z tego, że współpracują z firmą taką jak nasza.

Zaawansowane wyposażenie oraz efektywne techniki produkcji to gwarancja najlepszych warunków pracy. Spółka Nordcoop stale wdraża innowacje, dzięki którym pozostaje w gronie wysoce cenionych wytwórców konstrukcji stalowych.

TERMINOWOŚĆ

Wiemy, że produkując konstrukcje stalowe, musimy spełniać nie tylko standardy jakościowe, ale także dotrzymać wyznaczonych przez klienta terminów realizacji.
Produkujemy konstrukcje zgodnie z wymaganiami klienta, dokładnie i na czas.

Skontaktuj się z nami, na Twoje zapytanie odpowiemy w ciągu 3 godzin

Gotową ofertę otrzymasz w ciągu 1 dnia | +48 58 623 57 85 | sales@nordcoop.com
TOP